Rekrutacja

dr Małgorzata Maj

Małgorzata Maj

dr Małgorzata Maj

Specjalista dermatolog, alergolog
Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Od ponad pięciu lat jest pracownikiem i wykładowcą w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza praktyką kliniczną prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Wykładowca podczas krajowych i międzynarodowych konferencji w zakresie dermatologii, alergologii, ultrasonografii skóry i medycyny estetycznej. Swoje umiejętności doskonali na kursach, szkoleniach i kongresach w Polsce oraz na świecie.

Autorka i współautorka publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. W ramach działalności klinicznej i naukowej zajmuje się m.in. wczesną diagnostyką stanów przednowotworowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nowoczesnych nieinwazyjnych metod obrazowania skóry, takich jak dermoskopia, wideodermoskopia i ultrasonografia skóry. Ukończyła kurs dermoskopii na Uniwersytecie Medycznym w Graz.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (PTA), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI), Międzynarodowego Towarzystwa Dermoskopowego (IDS), Międzynarodowego Towarzystwa Trichoskopowego (ITS), American Institute of Ultrasound in Medicine, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Sekretarz oddziału warszawskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.