Rekrutacja

dr Krystyna Pawełczyk-Pala, wiceprezes SLDE

dr Krystyna Pawełczyk-Pala, wiceprezes SLDE

dermatolog

W 1996 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskała w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach. Już podczas studiów interesowała się problemami starzejącej się skóry. Dzisiaj z całą pewnością może stwierdzić, że były to początki jej fascynacji rozwijającą się wówczas dermatologią estetyczną, która zawsze pozostanie jej pasją. W 2001 roku założyła swój pierwszy gabinet oferujący zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, wiceprezesem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej.
Należy do grona lekarzy szkolących innych lekarzy dermatologów z ramienia Stowarzyszenia, przygotowuje wykłady na sympozja i spotkania naukowe.

Od 2009 roku, jako członkini Rady Naukowej współtworzy Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, które ma na celu kreowanie i propagowanie najlepszych wzorców medycyny przeciwstarzeniowej wśród młodych lekarzy.