Rekrutacja

dr Olga Bobowska-Guglas

dr Olga Bobowska-Guglas

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz International Trichoscopy Society. Stale poszerzam wiedzę i umiejętności na wielu prestiżowych kongresach i szkoleniach w Polsce i zagranica, m.in. Lips Masterclass u Julie Horne w Szwajcarii, Cadaver Masterclass w Mediolanie, Aesthetic Medicine and Non-ablative surgery u Prof. T.Sotiris w Atenach czy kurs liftingu toksyną botulinową u Dr Salimova. Odbyłam także cykl szkoleń z zakresu naturalnego modelowania twarzy kwasem hialuronowym w Agora Clinic w Mediolanie pod okiem najlepszych włoskich chirurgów plastyków takich jak Giovanni Salti czy Beatriz Molina.

Szczególnym aspektem mojej pracy jest działalność edukacyjna – posiadam wieloletnie doświadczenie szkoleniowe jako trener z zakresu technik modelowania twarzy kwasem hialuronowym, biostymulacji skóry i leczenia toksyną botulinową. Pod moim okiem na kursach medycyny estetycznej w Aesth Medical Training w Warszawie i Gorzowie Wielkopolskim gdzie pracowałam przez 7 lat wyszkoliło się ponad 400 lekarzy.

Aktualnie pracuje jako trener krajowy i międzynarodowy firmy IBSA Derma – prowadzę szkolenia, wykłady i warsztaty praktyczne dla lekarzy m.in. z technik rzeźbienia twarzy kwasem hialuronowym MyVoution, bioremodelingu skóry oraz innowacyjnych protokołów modelowania ust EgoLips. Współpracuje rownież z Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie prowadzę zajęcia praktyczne ze słuchaczami tej prestiżowej Uczelni. Występuje również jako wykładowca/ prelegent na czołowych polskich kongresach medycyny estetycznej i dermatologii takich jak SLDE, IADE, Off label czy kongres PTMEiAA.

Jestem autorką publikacji naukowych, laureatką plebiscytu Hipokrates 2022 w kategorii Dermatolog Roku.

W swojej codziennej pracy łączę wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej tak aby skutecznie i bezpiecznie przeciwdziałać procesom starzenia i zaoferować pacjentom zindywidualizowane terapie o długofalowych efektach, a przede wszystkim w naturalny „nieprzerysowany” sposób zachować młodość i wydobyć z nich piękno.