Rekrutacja

dr Michał Kaniowski – wiceprezes Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

dr Michał Kaniowski – wiceprezes Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu na oddziale dermatologii.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz międzynarodowego stowarzyszenia LED Academy.

Dr Michał Kaniowski od lat uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Bierze także czynny udział w szkoleniach lekarzy dermatologów na całym świecie. Zafascynowany jest nowymi technologiami w medycynie i zagadnieniami dotyczącymi medycyny regeneracyjnej. W swoim dorobku dr Kaniowski ma liczne publikacje naukowe oraz wystąpienia na kongresach krajowych i międzynarodowych. Dr Michał Kaniowski specjalizuje się w kompleksowych terapiach z zakresu dermatologii estetycznej oraz medycyny regeneracyjnej. Wykonuje m.in. zabiegi laserowe, zabiegi modelowania twarzy z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej (lipofilling) oraz zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem komórek macierzystych.