Rekrutacja

dr Marzena Lorkowska-Precht

dr Marzena Lorkowska-Precht

lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na początku związana z Kliniką Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka Warszawie, gdzie jednym z obszarów jej zainteresowania były znamiona naczyniowe i nowotwory skóry, Od 1997 roku rozpoczęła swoją przygodę z medycyną estetyczną, początkowo jako tłumacz na konferencjach a potem jako ich uczestnik. W 2004 ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, a następnie 2-letni program specjalizacyjny certyfikowany przez World Society of Anti-Aging Medicine na Uniwersytecie Charleroi w Belgii.

Umiejętności kliniczne zdobywała w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jest wykładowcą na kongresach dermatologii i medycyny estetycznej, medycyny anti-aging a także autorką artykułów z dziedziny onkologii klinicznej, medycyny estetycznej i anti-aging.

Główne obszary zainteresowania to modelowanie twarzy, biorewitalizacja skóry oraz medycyna anti-aging, w tym ocena ryzyka chorób związanych z wiekiem, onkogenetyka, diagnostyka niedoborów hormonalnych, leczenie żywieniowe oraz suplementacja niedoborów dietetycznych.

Od 2009 roku, jako współautorka programu i członkini Rady Fundatorów współtworzy Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.