Rekrutacja

kurs medycyny estetycznej dla lekarzy
Jeśli chcecie Państwo rozwinąć swoją karierę lekarską o medycynę estetyczną, to nasz dwuletni kurs jest idealną okazją. Oferujemy kompleksowe szkolenie, które obejmuje najnowsze techniki i procedury dotyczące zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy, induktorów tkankowych, kwasu hialuronowego, peelingów, osocza, czy zastosowania laserów. Zdobędziecie praktyczne umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów i rozpoczniecie nową drogę zawodową w tej dynamicznie rozwijającej się umiejętności.
📅 **Rozpoczęcie kursu:** październik 2024
📍 **Miejsce:** Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie
Zarejestruj się już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość! 👉 https://antiaging.edu.pl/rekrutacja/
Szczegóły, zapisy i informacje odnośnie ceny:
☎️ tel. 605 332 776 lub 600 288 879
✉️ rekrutacja@antiaging.edu.pl